Zapamatovat
Daniel Kordík
Affiliate manager
602 229 600 e-mail
Obchodní podmínky Provizní podmínky Svátky spojené s alkoholem

Prémiovým destilátům a vínům se věnujeme již od roku 2005. Nejprve jsme spustili e-shop a úspěšně jsme odeslali již statisíce objednávek. V naší nabídce přímo na kamenné prodejně máme nyní více jak 10.000 láhví, z toho okolo 500 rumů od 80 různých značek. Rozumíme jim a dokážeme každému poradit.

Prošli jsme si procesem poznávání prémiových destilátů a jsme moc rádi, že mnoho našich současných zákazníků u toho bylo od samého počátku společně s námi. Postupně jsme se stali znalci v této oblasti. Každý z nás má své preference a chutě, a ty by se měly do výběru vždy promítnout, aby ve skleničce bylo to pravé.

Jako první u nás jsme také obohatili nabídku vín o celosvětově uznávaná vína kanadská z provincie Ontario. V naší nabídce najdete i nejlepší ledové víno na světě, které je právě od Niagary.

Pravidelně představujeme destiláty a vína v rámci řízených degustací v našich vyhrazených prostorách. Vždy se rádi podělíme o informace týkající se výroby či oblasti původu. U nás se dozvíte mnohem víc, než jen jak „prochutnat“ daný vzorek.

Nabídku stále vylepšujeme. I díky Vašim přáním a požadavkům se naše nabídka postupně mnohonásobně rozšířila. Například i o delikatesy či stylová trička.

 

A co o našem programu říká jeden z partnerů?

"Affiliate program u Bestdrink.cz využívám především díky zajímavému sortimentu a především kvůli výši provizí, které nabízejí." Vladimír Pilný, Znackovyalkohol.cz.

Nová registrace